آموزش صفر تا صد ساخت فروشگاه اینترنتی و ساخت سایت فروشگاهی | آموزشگاه آپادانا تبریز

مشتری وقتی وارد یک مغازه می‌شود، رنگ در و دیوار و دکور آن توجهش را جلب می‌کند. اگر فروشگاه‌تان ظاهری خسته کننده، بی روح و بهم ریخته داشته باشد، احتمالا بدون خرید آن جا را ترک می‌کند. ظاهر سایت شما باید برای مشتری جذاب باشد و او را در پیدا کردن محصول و خرید گیج نکند. اما کسانی که در زمینه ایجاد سایت‌ و فروشگاه‌ اینترنتی تجربه چندانی ندارند و به اصطلاح افراد مبتدی و آماتور در این زمینه هستند، بدون شک استفاده از فروشگاه ساز اشتراکی انتخاب بهتری خواهد بود.

سایت فروشگاه شما دقیقا مثل ویترین مغازه است؛ پس وقت آن رسیده که هر محتوا و محصولی که دارید را در سایت‌تان بگذارید. همین الان نیز بعضی از سایت‌های فروشگاهی، در یک سری از محصولات، جایگاهی بالاتر از دیجی کالا دارند. چون دیجی کالا طبق سیاست خاص خودش، تمرکزش را تنها روی بخشی از محصولات گذاشته است. دیر نشد است، اگر از الان هم این تصمیم را بگیرید، تا چند ماه دیگر می‌توانید به این نقطه برسید؛ بدون اینکه فروشگاه‌های موفقی مانند دیجی کالا، بخواهد مانع شما شوند. چون با وجود این غول در بازار و صدها فروشگاه اینترنتی فعال، هنوز هم می‌توانید بهتر از بقیه باشید.

  • در این مقاله به صورت قدم به قدم تمام مراحل لازم برای طراحی یک سایت فروشگاه آنلاین را با هم بررسی خواهیم کرد.
  • با یک حساب سرانگشتی جمعا در 5 یا 6 روز سایت شما کامل می‌شود و حالا می‌توانید فروش اینترنتی را شروع کنید.
  • در این مرحله می ‌توانیم آدرس فروشگاه خود را وارد کنیم و یا با کلیک بر روی لینک “از جزئیات راه اندازی فروشگاه صرفه نظر کنید”، می‌ توانیم از این بخش خارج شویم و به صورت دستی از بخش پیکربندی ووکامرس این تنظیمات را انجام دهیم.
  • ما در این مقاله آموزشی به صورت کلی نحوه طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس را توضیح دادیم و نکاتی برای توسعه و افزایش فروش فروشگاه آنلاین ارائه کردیم.

بعد از این کار باید محصولات را داخل سایت قرار داده و تنظیمات درگاه پرداخت و بقیه موارد را انجام دهید. اگر 20 محصول داشته باشید حدودا دو یا سه روز طول می‌کشد تا آن‌ها در سایت قرار دهید. با یک حساب سرانگشتی جمعا در 5 یا 6 روز سایت شما کامل می‌شود و حالا می‌توانید فروش اینترنتی را شروع کنید. در ضمن این را فراموش نکنید که پرتال فقط یک سایت به شما نمی‌دهد، بلکه ابزار لازم برای رشد و توسعه سایت را هم برای شما فراهم کرده است.

دوره ایندیزاین

آموزش صفر تا صد ساخت فروشگاه اینترنتی و ساخت سایت فروشگاهی | آموزشگاه آپادانا تبریز

تا زمانی که شما مراحل قبل رو پشت سر گذاشتین، ما هم سایت شما را آماده کردیم. سلام من از زیر مجموعه های ترب میخوام سایت برام بزنم و نمونه را فرستادن.وفقط مبلغ ۹۰ تومن که باید بپردازم و ماهانه ۵۰ تومن علاوه برآن از هرفرد مبلغ ۴۰۰۰تومن باید بپردازم آیا شما توصیه میکنید.

فروشگاه اینترنتی ژاکِت

یعنی اینکه بدانید قرار است چه محصولاتی را بفروشید یا چه خدماتی را ارائه بدهید. البته بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی و حتی فروشگاه‌های فیزیکی که هر روزه با آن‌ها سروکار داریم، در ابتدا محصولات خاصی را می‌فروشند و پس از مدتی، محصولات جدیدی را اضافه می‌کنند. البته ایجاد این امکان برای سایت کار سختی نیست و خیلی راحت می‌توانید خودتان هم این‌کار را انجام دهید که البته در دوره‌ای که لینک آن را در بالا قرار داده‌ام، تمامی این موارد را توضیح داده‌ایم. البته قبلاً برای دریافت درگاه، حتماً باید از طریق بانک اقدام می‌کردید که آن هم، پروسه خاص و طولانی خودش را داشت. اما حالا می‌توانید از درگاه‌های واسط پرداخت مثل زرین‌پال، زیبال و… استفاده کنید که در کمتر از چندساعت، درگاه پرداخت شما فعال می‌شود. فروشگاه آنلاین شما نیز به همین صورت است و باید براساس نامی که برای آن انتخاب می‌کنید شناخته شود.