10 روش تضمینی برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه آکادمی آموزش زبان روان | zabannew

انتخاب روش یادگیری زبان انگلیسی به توانایی ، روحیات و استعداد شما بستگی داره ، آموزش حضوری به آموزش و یادگیری زبان در خانه ترجیح داده میشه . پس از آن با دیدن فیلم های سینمایی دیگر می توان دایره لغات و اصطلاحات را گسترش داد. گوش دادن به آهنگ های زبان انگلیسی نیز یک ترفند موثر در تقویت یادگیری است. با توجه به فرار بودن زبان انگلیسی، داشتن یک وبلاگ یا دفترچه برای یادداشت نکات مهم و مرور آن ها یادگیری افراد را تسریع می کند.

بسیاری از مجری‌های انگلیسی‌زبان با بیان شمرده اخبار و گزارش‌های روزانه، می‌توانند به دنیای آموزشی-تفریحی شما کمک کنند. آموزش زبان انگلیسی ، بیش از هر چیز به همین روزمرگی‌های آغشته به زبان جدید وابسته است. پس گوش کردن به اخبار روز دنیای علم، فناوری، ورزش، فرهنگ و هنر و … از زبان مجری تلویزیونی یا گوینده رادیویی نیتیو و پیگیری گفتگوهای خبری و رسانه‌ای، حتماً به دنیای نوزبان شما شاخ و برگ می‌دهد.

از کتاب‌های یادگیری مکالمه زبان انگیسی استفاده کنید

علی رغم آسانی زبان انگلیسی در مقایسه با زبان عربی و آلمانی یادگیری این زبان به آن سادگی که فکر می‌کنید نیست. در اولین قدم شما با کلمات بسیار زیادی مواجه خواهید شد که با وجود تلفظ یکسان به اشکالی متفاوتی نوشته می‌شوند. سپس با دنیای از کلمه‌هایی روبرو خواهید شد که معنی یکسان دارند اما باید در موقعیت‌های مختلفی استفاده شوند. وقتی صحبت از ساعت یادگیری هدایت‌شده می‌شود منظور، یادگیری در کلاس یا به‌عنوان بخشی از یک فرایند برنامه‌ریزی شده توسط یک استاد است؛ یعنی شامل تکالیف و سایر فعالیت‌های فراگیری زبان که برای بهبود مهارت‌های زبانی طراحی شده‌اند. افرادی که در سطح مقدماتی هستند می‌توانند جملات و اصطلاحات متداول را به راحتی درک کنند. همچنین ‌می‌توانند در کارهایی ساده و روتین که مستلزم تبادل مستقیم اطلاعات است به مکالمه بپردازند.

  • احتمالا در طول روز وقت زیادی را صرف خواندن مطالب مختلف در اینترنت می‌کنید.
  • داستان در مورد پسرکی فقیر به نام چارلی است که با پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می کند.
  • در این روش معمولاً یادگیری در کلاس درس شروع شده و سپس شیوه‌های غوطه‌وری برای اضافه‌کردن زمان مطالعه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • تاثیرگذارترین ابزار برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه دوره آنلاین است.
  • برای این کار باید از موسیقی به عنوان صدای پس زمینه استفاده کنید یعنی ولوم را در حد ۱ یا ۲ نگه دارید و سپس زبان تمرین کنید.
  • در دوره جامع گرامر زبان انگلیسی، گرامر را از پایه و براساس استاندارد CEFR بصورت اصولی از سطح مقدماتی تا پیشرفته آموزش می‌بینید.

مهم‌ترین قسمت این است که دوره‌های آنلاین خیلی مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه است. از نظر دیگر فقط رفت و آمد کلاس‌های معمولی را بخواهید نیز حساب کنید به شدت کلاس آنلاین به صرفه است. من فیلم‌های اکشن و کمدی را دوست دارم و یک سری افراد فیلم‌های درام را دوست دارند، عده‌ای ترسناک و … . شما باید اول با فیلم ارتباط برقرار کنید و بعد آن فیلم را برای یادگیری زبان اینجا کلیک کنید بگذارید. این را فراموش نکنید که شبی یک فیلم زبان اصلی تماشا کنید و سعی کنید کلماتی که نمی‌شناسید را یاد بگیرید و آن را یادداشت کنید و حفظ کنید. نحوه یادگیری لغات را نیز در صفحه آموزش انگلیسی گفته‌ام که می‌توانید آن را بخوانید.

10 روش تضمینی برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه آکادمی آموزش زبان روان | zabannew

به علاوه بعد از قرار گرفتن در سطح متوسط، با اصول کلمه‌سازی و هجی کردن آشنا می‌شوید. اما اگر موضوع خاصی هست که قصد نوشتن پیرامون آن را دارید، بهتر است دامنه لغات آن را در ذهنتان جداگانه بالا ببرید؛ اینجا می‌توانید فلش‌کارت‌های خاص خودتان را داشته باشید. فیلم دیدن (با زیرنویس انگلیسی)، موزیک انگلیسی‌ گوش کردن و داستان خواندن، احساسات شما را دائماً برای فراگیری کلمات جدید، اصطلاحات رایج و درک جایگاهشان در زندگی روزمره، به کار می‌گیرد.

نکات تکمیلی برای یادگیری سریعتر زبان انگلیسی