100 دانستنی جالب و خواندنی دانستنی های کوتاه و عجیب

100 دانستنی جالب و خواندنی دانستنی های کوتاه و عجیب 21- یک اسب در طول یک سال ۷ برابر وزن بدن خود غذا مصرف می کند. لیست ده تایی از شگفت‌انگیز ترین‌ها دردنیای علم وتکنولوژی. در این بخش به شگفتی‌های دنیای دیجیتال مثل بازار دیجیتال، راهنمای دیجیتال، سبک زندگی دیجیتال و…پرداخته می‌شود. در این بخش به شگفتی‌های دنیای تاریخ مثل بیوگرافی شخصیت‌های تاریخی، معماهای تاریخی، جنگ‌های معروف و…پرداخته می‌شود.

از هر ۲۰۰ نفر، یک نفر با یک دنده ي اضافه متولد دانستنی ها می‌شود. این دنده در بالای ترقوه قرارمی گیرد و تقریباً هرگز مشکلی برای فرد ایجاد نمیکند. 32.آیا می دانید تمام رگ های خونی بدن 97 هزار کیلومتر است. 27.آیا می دانید 1/10 کالری انرژی درهر بار زبان زدن یک تمبرمصرف می شود. 26.آیا می دانید لایه پوستی آرنج دست هر 10 روز یک بار عوض می گردد.

  • در چین، به مردان خدمات بسیار غیر معمولی را ارائه می دهند – احساس بارداری و زایمان.
  • آهنگی دائما در ذهن تان تکرار می‌شود کـه در زمان گوش دادن بـه آن احساسات قوی اي را تجربه کرده باشید «فرقی نمیکند این احساسات بـه متن موزیک ربط داشته یا خیر».
  • یکی از چیزهایی بدن تولید می‌کند و برای ما آزاردهنده است جرم …

دانستنی های جالب و کوتاه– آیا می دانستید هنگامی که عطسه می کنید، قلب شما برای یک میلی ثانیه متوقف می شود. حدود 4 گرم آهن در بدن انسان وجود دارد که این میزان برای رشد ناخن به اندازه ی 7.6 سانتی متر کافی است. شبیه سازی بارداری و زایمان– گوجه فرنگی میوه ای است که در اواسط قرن شانزدهم به اروپا آمد.

جملات زیبای شازده کوچولو با روباره، گل سرخ، مار و پادشاه!

آنها در اقیانوس ها شنا می‌کردند، بهمین خاطر، هم دستگاهی تنفسی موجودات آبزی و هم شش داشتند «در استرالیا هنوز ماهی اي وجوددارد کـه بـه این شکل تنفس میکند». نیاکان مـا بـه کمک مکانیزمی کـه حالا بـه آن سکسکه می‌گوییم، جلوی ورود آب بـه شش هایشان را می‌گرفتند. » مرحله ای از خواب است که خواب دیدن یا رویا دیدن اتفاق می افتد.

متن فوق انگیزشی برای موفقیت [جملات انگیزشی تصویری]

25.آیا می دانید پخش موسیقی برای مرغ سبب می شود او بزرگترین تخم را بگذارد. 23.آیا می دانید افراد مبتلا به ایدز روزانه نفر هستند. 22.آیا می دانید نقره می تواند 650 نوع میکروب را از بین ببرد ومواد ضد عفونی قوی است .